10.02. 2012թ., Երևան
«Նա/Նե» ամենամյա լրագրողական մրցույթը կազմակերպել էին Բրիտանական խորհուրդը, Երևանում Բրիտանական դեսպանատունը և ԵԱՀԿ երևանյան գրասենյակը: Մրցույթն իրականացվում էր ՄԱԿ-ի բնակչության հիմնադրամի, «Վորլդ Վիժն Հայաստան» գրասենյակի և Հայաստանի երիտասարդ կանանց ասոցիացիայի հետ համատեղ:
«Նա/Նե» ամենամյա լրագրողական մրցույթին իրենց նյութերը ներկայացնում են հայաստանյան տպագիր, առցանց և հեռարձակվող լրատվամիջոցների աշխատակիցները և անկախ լրագրողները: Նյութերն անդրադառնում են քաղաքական, հասարակական և տնտեսական ոլորտներում կանանց գործունեությանը, ձեռքբերումներին ու խնդիրներին և գենդերային բռնությանը` այս ամենը դիտարկելով տղամարդկանց և կանանց հավասարության տեսանկյունից:
Հայաստանի երիտասարդ կանանց ասոցիացիայի կողմից «Ուսանողական լավագույն աշխատանք» անվանակարգում հաղթող ճանաչվեց և հատուկ մրցանակի արժանացավ Դիանա Բախշյանր` «… Ու բացում եմ փակ դռները» նյութի համար:

The 4th Na/Ne journalistic award was held in “Moscow” cinema.
Na/Ne annual journalism contest was organized by British Council, the British Embassy in Armenia and the OSCE Office in Yerevan. The competition was conducted by the United Nations Population Fund, “World Vision Armenia” office jointly with Armenian Young Women’s Association.
In Na/Ne annual journalism contest the employees of Armenian printed, online and broadcast media, independent journalists represented their materials. Materials made references to the activities of women in political, social and economic sectors, their achievements, problems and gender-based violence observing all this from the perspective of equality of men and women.
Diana Bakhshyan was the winner in “The best student work” nomination and was awarded by the Armenian Young Women’s Association with a special prize for her` «… And I open closed doors» material.